Тренер Тогрул Гусейн огли

Тогрул Гусейн огли (18.02.1983 р.н..) – майстер спорту України, Азербайджану, майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби.


В недалекому минулому провідний спортсмен Вінниччини та України. З 2005 року перебував у складі збірної команди України з греко-римської боротьби, приймав участь у чемпіонатах області, України, всеукраїнських та міжнародних турнірах, де завжди достойно представляв Україну. Неодоразовий чемпіон України, міжнародних турнірів, серед яких один з найпрестижніших «Белые ночи» у Санкт-Петербурзі, де Тогрул здобув абсолютну перемогу над тодішнім чемпіоном Росії та світу, та двічі став чемпіоном цього турніру.

У 2007 році був нагороджений мером м.Вінниці В.Б.Гройсманом, як кращий спортсмен Вінниччини та чемпіон України,- гордість нації. В колективі завжди має великий авторитет та пошану. Дуже порядна та добра людина. Чесний, у складі збірної України проявив себе дуже висококваліфікованим спортсменом. Для нинішніх вихованців є прикладом та кумиром.

У 2017 році закінчив Вінницький педагогічний університет ім.М.Коцюбинського і почав займатись тренерською діяльністю. Батько 3-х маленьких дітей. Не має шкідливих звичок. Неконфліктний, мудрий, ввічливий, дуже високодуховна та вихована людина.

Записаться на пробное занятия