Тренер Анатолій Миколайович

Свідерський Анатолій Миколайович – Інструктор Вінницької обласної федерації КУДО
Народився 6 грудня 1978 року.

Закінчив Кам’янець-Подільський військово-інженерний інститут, офіцер військового управління тактичного рівня, рік закінчення 2000;
Вінницький соціально-економічний інститут вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»», спеціальність – правознавство, кваліфікація – бакалавр з права;
Кам’янець-Подільський військово-інженерний інститут, офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня, рік закінчення 2007.

З дитинства активно займався фізичною культурою, що спрямувало на навчання у силові структури України. Під час навчання у військовому інституті пройшов курс військового рукопашного бою.

Після закінчення навчання направлений на службу у м. Вінницю, де з 2000-2002 рік займався Шотокан карате, Джиу-Джитсу (тренер М.І. Реулец, чорний пояс 1 дан).

З 2008 року під керівництвом президента Івано-Франківської обласної федерації КУДО Хмелівського І.Д. (чорний пояс 1 дан) почав займатися КУДО.
В 2010 році продовжив навчання у віце-президента Вінницької обласної федерації КУДО Юкальчука І.А. (чорний пояс 3 дан).
З 2014 року тренувався під керівництвом чемпіона Європи, учасника чемпіонату світу 2009 року, багаторазового чемпіона України та обласних змагань по КУДО Цимбала Л.Д. (чорний пояс 2 дан).

Тренерську діяльність розпочав у 2015 році з дозволу керівництва федерації КУДО України. Стаж роботи з персоналом, що прирівнюється до викладацького стажу 20 років.
З 2011-2014 рік трьох разовий чемпіон Вінницьких обласних змагань по КУДО в коефіцієнті 250 од. +18.
Призер обласних змагань 2015 року серед силових структур ФСТ «Динамо» з САМБО.

КУДО є спортивно-бойовим видом єдиноборств, що включає елементи і технічні прийоми з арсеналу карате, боксу і боротьби. Заснував КУДО японський майстер Адзума Такаши. Правилами змагань дозволені всі прийоми боротьби, а також удари руками і ногами практично у всі частини тіла, за винятком спини і потилиці. Голова і обличчя спортсменів захищено спеціальним шлемом із пластиковим ударостійким забралом. КУДО повноконтактний вид єдиноборств, що відповідає сучасним критеріям занять спортом, - Безпечно, Ефективно, Доступно.

Девиз зала КУДО:
Через вчення КУДО ми прагнемо стати сильними духом і тілом, долучитися до культури, розвинути свої інтелектуальні можливості, виховати особистість і внести свій внесок в розвиток суспільства.